Topenář Rakovník

Topenář Rakovník

Realizujeme instalace, opravy a úpravy systému ústředního topení bytových i nebytových prostor.

Provádíme montáže, opravy a výměny topných těles (tzv. radiatorů). Pokládáme podlahové vytápění od výrobců značek REHAU, CONCEPT atd. s možností zalití anhydridem.

Instalatér Rakovník

Instalatér Rakovník

Montujeme vnitřní i venkovní rozvody vody a kanalizace, opravujeme nebo zrekonstruujeme Váš stávající vodovod či potrubí. Provádíme rozvody vody z plastu, měďi i železa.

Výměna vodoměru, řešíme poruchové stavy vodovodu a havárie vody. Zajistíme Vám kompletní instalatérský servis Vaší koupelny, kuchyně i toalety.

Revize plynu

Revize plynu Rakovník

Provádíme periodické revize plynu i preventivní prohlídky plynového vedení a plynového zařízení včetně odstranění závad. Instalujeme plynové potrubí / plynovod v rodinných domech i bytech včetně připojení plynových spotřebičů.

Realizujeme a rekonstruujeme plynové kotelny a výměníky tepla.

Čištění odpadů

Čištění odpadů Rakovník

Provádíme ruční i strojní čištění svislé i ležaté kanalizace, čištění dešťových svodů / okapů, sifonů, ruční i strojní čištění ucpané toalety / WC, dvorních vpustí, čištění gulí, gajgrů a drtičů odpadu, čerpání vody a mnoho dalšího.

Provádíme čištění a opravy kanalizace, domovních odpadů, hlavních řádů a potrubí všech typů, velikostí a profilů.

Opravář Rakovník

Opravář Rakovník

Opravujeme a měníme topná tělesa, opravujeme i upravujeme stávající systém ústředního topení bytů a nebytových prostor. Opravíme Váš stávající vodovod či potrubí, měníme vodoměry, řešíme i poruchové stavy vodovodu a havárie vody.

Připojíme Vám pračku, sušičku, myčku, ohřívač vody / bojler, kamna, kotel, atd.